Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

11.01.2018

Як розрахувати вартість за кг.продукта якщо відома вага в грамах і ціна?

кава-75 гр. коштує 119 р. 30 коп.

Мал-800 гр.-коштує 25 рублів 65 коп.

245 гр. цукерок-варто 111 р. 45 коп.

згущене молоко-380 гр.-36 53 р. 10 коп.

Скільки кожен з цих продуктів харчування буде коштувати за 1 кг.?

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Оскільки, вага продуктів у нас вказано в грамах, то і 1 кілограм, записуємо, як 1000 грамів, тепер за допомогою пропорцій вважаємо (риска — це не мінус):

Кава: 75 гр — 119,30 руб = 1000 гр — х = 119,30 руб х 1000 гр / 75 гр = 1590,60 руб.

Мал: 800 гр — 25,65 руб = 1000 гр — х = 25,65 руб х 1000 гр / 800 гр = 32,06 руб.

цукерки: 245 гр — 111,45 руб = 1000 гр — х = 111,45 руб х 1000 гр / 245 гр = 454,90 руб.

ковбаса: 400 гр — 153,85 руб = 1000 гр — х = 153,85 руб х 1000 гр / 400 гр = 384,63 руб.

Згущене молоко: 380 гр — 53,10 руб = 1000 гр — х = 53,10 руб х 1000 гр / 380 гр = 139,74 руб.

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Для того, щоб дізнатися, скільки коштує 1 кг потрібно ціну товару вагового розділити на грами його в упаковці.

Коли ми розділимо, то дізнаємося, скільки коштує грам товару (продукту), адже в 1 кг 1000 грамів.

Потрібно отриману суму помножити на 1000.

спочатку ми розділили ціну 75-ти грамової кави на його вартість:

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

тепер останнє число помножимо на 1000 і отримаємо кінцеву суму, тобто вартість 1 кг (1000 гр.).

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Так як в поясненні до питання було запропоновано порахувати ціну за кілограм інших товарів, то автор кращої відповіді на нього вже відповів (відповідь найперший, він із зеленою стрічкою).

Останнім часом це питання придбав як ніколи актуальними. Прагнучи продати товар, багато виробників прагнуть зробити інформацію про вартість кілограма продукту не настільки явною. Для цього вони вдаються до своїх меленьким хитрощів. З одного боку, завдання визначення вартість кілограма продукту досить проста. На етикетці стоїть вага в кілограмах. На ціннику — ціна в рублях. Варто тільки взяти ціну і поділити на вагу в кілограмах, як ви отримаєте ціну в рублях за кілограм. Однак, зверніть увагу ось на що. Ви берете, наприклад, упаковку рису. Ціну ви знаєте напам’ять і думаєте, що вам його продали як завжди за ціною 48 рублів. Прийшовши додому ви виявите, що пачка стала важити не кілограм, як раніше а тільки 800 грамів. Тобто, фактична ціна склала 48: 0,8 = 60 рублів за кілограм. Уважно дивіться на вагу упаковки.

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

В даному випадку я б зробила так:

1) визначила б скільки коштує 1 грам продукту. Для цього необхідно ціну розділити на вагу.

2) визначила б скільки буде коштувати кілограм. Тобто вартість 1 грама множимо на 1000.

КАВА 119,3 / 75 * 1000 = 1590,7 руб.

ЦУКЕРКИ 111,45 / 245 * 1000 = 454,9 руб.

КОЛБАСА 153,85 / 400 * 1000 = 384,6 руб.

ЗГУЩЕНЕ МОЛОКО 53,1 / 380 * 1000 = 139,7 руб.

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

В даному випадку почнемо з того, що в одному кілограмі 1000 грамів. Значить розрахунок можна зробити наступним чином:

1) Для кави = 119,3 * 1000/75 = 1590,6 руб за кілограм;

2) Для рису = 25,65 * 1000/800 = 32,06 руб за кілограм;

3) Для цукерок = 111,45 * 1000/245 = 454,9 руб за кілограм;

4) Для ковбаси = 153,5 * 1000/400 = 384,63 руб за кілограм;

5) Для згущеного молока = 53,1 * 1000/380 = 139,74 руб за кілограм.

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Делите вартість на вагу який є і множте на 1000 грам. Виглядає так — кава-75 гр. коштує 119 р. 30 коп. 119,30 ділимо на 75 і множимо на 1000, виходить ціна за кілограм кави 1590 рублів 66 копійок.

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Розрахувати вартість за 1 кг нам допоможе проста арифметика:

кава-75 гр. за умовою коштує 119 р. 30 коп. —

Х = 1000 * 119,30 / 75 = 1590,7 руб.

рис-800 гр.- за умовою коштує 25 рублів 65 коп. Х = 1000 * 25, 65/800 =

245 гр. цукерок- за умовою варто 111 р. 45 коп. Х = 1000 * 111,45 / 245 = 454,9 руб.

ковбаса-400 гр.- за умовою коштує 153 руб. 85 коп. Х = 1000 * 153,85 / 400 = 384,6 руб.

згущене молоко- за умовою 380 гр.-36 53 р. 10 коп. Х = 1000 * 53,10 / 380 = 139,7 руб.

Ну вважати легше рівними цифрами та й розраховувати зручніше, коли знаєш, скільки коштує сто грам продукту. Тому поділіть цю вартість на даний вага. І це буде сто грам, а потім дізнаєтеся вартість десяти таких частин і це буде кілограм. Наприклад, банка згущеного молока за вказаною ціною буде коштувати 139,7 рублів, хоча копійки я не вважаю.

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Для того, щоб порахувати, скільки ж коштуватиме 1 кг продукту, нам необхідно вартість продукту за кг необхідно одиницю поділити на вагу і помножити на ціну. Значить отримаємо такі дані:

454,9 руб. цукерки

384,6 руб. ковбаса

139,7 руб. згущене молоко

Якщо потрібно порахувати, скільки ж коштуватиме 1 кілограм продукту, треба ціну товару помножити на його вагу. Ваговій шматок 400 грам ковбаси вартістю 153,85 руб. пр підрахунку буде варто за 1 кг 384,6 руб.

можна робити швидше

згущене молоко 53.1: 0.38 = 139.7

Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Ціна за кг = 1 ділимо на вагу в кг і множимо на ціну

Джерело: Як розрахувати вартість за кта якщо відома вага в грамах і ціна?

Також ви можете прочитати