Вирішу впр »математика-5

25.01.2018

цукерки png

До дня народження ВИРІШУ ЄДІ відкриємо ВИРІШУ ВВР! Сказати спасибі

Відкриваємо предмети 11 класу в режимі тестування.

Відкриваємо предмети 5 класу в режимі тестування.

Відкриваємо предмети 4 класу в режимі тестування.

Тестуємо готовність порталу. Кількість предметів і завдань буде безперервно збільшуватися.

У магазині продається кілька видів сиру в різних упаковках і за різною ціною. Яка найменша ціна за кілограм сиру серед даних в таблиці видів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Ваня купив два батони хліба, півкіло ковбаси і півтора кілограма картоплі. Один батон хліба коштує 23 рубля, один кілограм ковбаси 360 рублів, а один кілограм картоплі — 40 рублів. Яку здачу отримає Ваня з 500 рублів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Квиток на новорічну виставу «Пригода в Сніжному королівстві» коштує для дорослого 400 руб., Для школяра — половину вартості дорослого квитка, а для дошкільника — чверть вартості дорослого квитка. Скільки рублів повинна заплатити за квитки сім’я, що включає двох батьків, двох школярів і одного дворічного малюка?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Лена купила два пиріжка, кілограм персиків і півтора кілограма груш. Один пиріжок коштує 27 рублів, один кілограм персиків — 350 рублів, а один кілограм груш — 30 рублів. Яку здачу отримає Лена з 500 рублів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Квиток на циркову виставу «Планета мавп» коштує для дорослого 700 руб., Для школяра — половину вартості дорослого квитка, а для дошкільника — чверть вартості дорослого квитка. Скільки рублів повинна заплатити за квитки сім’я, що включає двох батьків, двох школярів і одного п’ятирічного малюка?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Ліза купила два тістечок, півкіло шинки і півтора кілограма слив. Одне тістечко коштує 25 рублів, один кілограм шинки — 460 рублів, а один кілограм слив — 42 рубля. Яку здачу отримає Ліза з 500 рублів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Квиток на спектакль «Снігова королева» коштує для дорослого 1200 руб., Для школяра — половину вартості дорослого квитка, а для дошкільника чверть вартості дорослого квитка. Скільки рублів повинна заплатити за квитки сім’я, що включає двох батьків, двох школярів і одного трирічного малюка?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Бабуся купила 9 мотків вовни білого і червоного кольору. За червоні мотки вона заплатила 320 руб., А за білі 400 руб. Скільки білих і червоних мотків окремо купила бабуся, якщо все мотки коштували однаково?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

2 пари туфель стоять в магазині 1380 рублів. Скільки потрібно заплатити за 3 пари чобіт, якщо вартість пари чобіт на 370 руб. дорожче, ніж пари туфель?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

У магазині купили 4 чашки по 54 руб. за чашку і 2 склянки. Скільки коштують 4 чашки і 2 склянки, якщо стакан в 2 рази дешевше чашки?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Кілограм масла коштував 240 рублів. Після подорожчання ціна виросла на 1/8, але потім зменшилася на 1/9. Скільки після цього варто кілограм масла?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Максим купив два ананаса, півкіло сиру і два кілограми винограду. Один ананас коштує 24 рубля, один кілограм сиру — 480 рублів, а один кілограм винограду — 50 рублів. Яку здачу отримає Максим з 500 рублів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Квиток на вхід в контактний зоопарк варто для дорослого 300 руб., Для школяра — половину вартості дорослого квитка, а для дошкільника — третина вартості дорослого квитка. Скільки рублів повинна заплатити за квитки сім’я, що включає двох батьків, двох школярів і одного трирічного малюка?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Тася купила два тульських пряника, кілограм цукерок і півтора кілограма груш. Один тульський пряник коштує 22 рубля, один кілограм цукерок — 310 рублів, а один кілограм груш — 40 рублів. Яку здачу отримає Тася з 500 рублів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Квиток на «Шоу мильних бульбашок» коштує для дорослого 600 руб., Для школяра — половину вартості дорослого квитка, а для дошкільника — чверть вартості дорослого квитка. Скільки рублів повинна заплатити за квитки сім’я, що включає двох батьків, двох школярів і одного трирічного малюка?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Данила купив два пиріжка, торт і півтора кілограма яблук. Один пиріжок коштує 20 рублів, торт — 390 рублів, а один кілограм яблук — 30 рублів. Яку здачу отримає Данила з 500 рублів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Квиток на циркову виставу «Мауглі» коштує для дорослого 1500 руб., Для школяра — половину вартості дорослого квитка, а для дошкільника третину вартості дорослого квитка. Скільки рублів повинна заплатити за квитки сім’я, що включає двох батьків, одного школяра і трьох малюків?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Саша купив два тістечок, півкіло цукерок і кілограм груш. Одне тістечко коштує 27 рублів, один кілограм цукерок — 460 рублів, а один кілограм груш — 20 рублів. Яку здачу отримає Саша з 500 рублів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Пляшка лимонаду коштує 35 к., А порожня пляшка 20 к. Купили дюжину (дюжина — 12) пляшок лимонаду, а в обмін здали 8 порожніх пляшок. Скільки грошей доплатили?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Для фарбування двері потрібно 800 г білил, а для фарбування вікна на 200 г менше. Скільки білил потрібно щоб пофарбувати 3 вікна і 4 двері?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

У магазин привезли 250 коробок, в кожній коробці по 54 пачки печива. Скільки грошей виручить магазин від продажу цього печива, якщо одна пачка печива коштує 32 к.?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Два тесляра заробили разом 280 р. Один з них працював 14 днів по 7 годин на день, а інший — 7 днів по 6 год. Скільки заробив кожен з них, якщо вони за 1 год роботи отримують порівну?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Один робочий працював 3 дні по 7 год в день, а інший — 2 дні по 8 год в день. Разом вони виготовили 481 деталь. Скільки деталей виготовив кожен робочий, якщо за годину вони виготовляли деталей порівну?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

У магазині продається кілька видів сиру в різних упаковках і за різною ціною. Яка найменша ціна за 2 кг сиру серед даних в таблиці видів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

У магазині продається кілька видів курячого філе в різних упаковках і за різною ціною. Яка найменша ціна за 1,5 кг курячого філе серед даних в таблиці видів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

У магазині продається кілька видів курячого філе в різних упаковках і за різною ціною. Яка найменша ціна за 1,2 кг курячого філе серед даних в таблиці видів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

У магазині продається кілька видів кефіру в різних упаковках і за різною ціною. Яка найменша ціна за 1 л кефіру серед даних в таблиці видів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

У місті побудований завод, на якому працюватимуть 840 робітників наступних професій: токарі, слюсарі та фрезерувальники. При цьому токарів буде втричі, а слюсарів вдвічі більше, ніж фрезерувальників. Скільки токарів потрібно для заводу?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Квиток на новорічну виставу «В гості до дідуся Морозу» коштує для дорослого 800 руб., Для школяра — половину вартості дорослого квитка, а для дошкільника — чверть вартості дорослого квитка. Скільки рублів повинна заплатити за квитки сім’я, що включає двох батьків, двох школярів і одного трирічного малюка?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Ігор купив дві шоколадки, півкіло шинки і півтора кілограма помідорів. Одна шоколадка коштує 28 рублів, один кілограм шинки — 560 рублів, а один кілограм помідорів — 40 рублів. Яку здачу отримає Ігор з 450 рублів?

Запишіть рішення і відповідь.

Впишіть відповідь на завдання в поле вище або завантажте його (в форматах .txt, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png):

Завантаження рішень доступна для зареєстрованих користувачів

Джерело: ВИРІШУ ВВР »: математика-5

Також ви можете прочитати